Партнерська програма
реклама
Принцип роботи партнерської програми
Принцип роботи партнерської програми

(Ви) вирішили стати учасником партнерської програми і починаєте поширювати своє партнерське посилання.
Всі хто перейшли за цим посиланням і зареєструвалися на сайті автоматично стають Вашими рефералами першого рівня.
Коли Ваш реферал назвемо його (Саша) теж вирішив брати участь в партнерській програмі і запрошує до своєї партнерської програми, розповсюджуючі своє партнерське посилання.
Всі користувачі які зареєструється по партнерському посиланню (Саша) стають його рефералами першого рівня, наприклад (Оля) і одночасно Вашим рефералом другого рівня і так далі.


За що ми платимо?

Оплата за розміщення оголошень
Партнер отримує на свій рахунок (50% - 10 грн) за те, що його реферал додав оголошення. Кожен роботодавець закріплюється за Вами на постійній основі. Ви отримуєте відсоток від усіх оплат за розміщення.Приклад:"(Ви) вирішили стати учасником партнерської програми і починаєте поширювати своє партнерське посилання.
Користувач "А" перейшов і зареєструвався. Потім "А" купив пакет 1 розміщення (поповнив особистий рахунок) на 20 грн. Ви отримали 50% = 10 грн, на свій баланс. Якщо купив пакет 3 розміщення. Ви отримали 50% = 30 грн і так далі.
Ви постійно будете отримавити % на свій рахунок з усіх поповнень Вашим рефералом. Кількіть рефералів не обмежена.


За поповнення рекламного бюджету
Партнер першого рівня отримує на свій рахунок 30% від поповнення, другого рівня - 20%, третього - 10%, четвертого - 8%, п'ятого - 6%, шостого - 4%, сьомого - 3%, восьмого - 2%, дев'ятого - 1%, десятого - 1%Приклад:"(Ви) вирішили стати учасником партнерської програми і починаєте поширювати своє партнерське посилання.
Користувач "А" перейшов і зареєструвався. Потім "А" поповнив рекламний бюджет на 1000 грн. Ви отримали 30% від суми поповнення = 300 грн, на свій баланс.
Ви постійно будете отримавити % на свій рахунок з усіх поповнень Вашим рефералом. Кількіть рефералів не обмежена.
Через деякий час "А" теж привів партнера, а той зареєструвався і поповнив рекламний бюджет. Ви отримуєте 3 грн за реєстрацію Вашого реферала - 2 рівня і 20% від суми поповнення як партнер 2 рівня, а "А" отримує 30% як партнер першого рівня. І так далі...
Ви отримуєте оплату від усіх рівнів. Якщо Ви хочете отримувати більший відсоток, шукайте більше рефералів першого рівня"


Зручна платформа у розпорядженні

Вам доступне реферальне посилання. А нижче виведена статистика Ваших рефералів.

Вам доступна зручна статистика доходів, за дії Ваших рефералів.

Вам доступна карта Ваших рефералів. Ви можете з легкістю подивитися на якому рівні хто знаходиться.

В будь який момент Ви можете вивести кошти які заробили на партнерскій програмі.

support@studwork.in.ua
 Зроблено в Україні © 2015-2019
Вибрана мова сайту
 Зроблено в Україні
support@studwork.in.ua
support@studwork.in.ua